Suknelė, kuri prisitaiko

Dienose mes turime daugybę kartų prisitaikyti prie įvairiausių iššūkių, nuotaikų, emocijų, sprendimų ir galimybių. Skubėti ir suspėti, o jei pavėlavom, priminti sau, jog stengėmės ir nestovėjom vietoj. Uždėti begalę varnelių savuose ‘to-do’ list’uose, o visų neįgyvendinus suprasti, jog pasirinkome svarbiausius. Kartais tame bėgime pamirštame save pagirti ir nesmerkti už klaidas, apdovanoti ir leisti sau išjausti akimirkas, kuriose gera.

Gal ir skamba kiek keistai, bet sukūrėme suknelę, kuri prisitaikytų visuose dienos iššūkiuose, nes suprantame kaip svarbu jaustis patogiai net kėbliausiose situacijose. Skubančiai į darbą ar susitikimą, maitinančiai mamai, kuri patogiai galės bet kada priglaust vaikutį, norinčiai laisvės ir nevaržomai judėti, negalvoti apie kitų primestus standartus, kurie išgaruoja ją vilkint, pasipuošti dėl savęs, apsigaubti švelnumu ir magija, o gal apgaubti ir vaikutį pilvelyje. Progų jos patogumui įrodyti galėtume surasti daug, nes vietos joje tam išties pilna.

Laisvo ir erdvaus silueto, leis jaustis nevaržomai, tiks net ir besilaukiant. V formos prasikeičianti iškirptė leis lengvai maitinti vaikutį, o jei atrodys per plati, suknelė puikiai atrodys vilkint ją ant berankovių marškinėlių. Platus skeltukas per visą sijono dalies ilgį, prisitaikys prie patogumo, o jei vis tik plačiais mostais ir žingsniais lėksit tyrinėt pasaulio, ši suknelė nuostabi ir dėvint ją prie kelnių, džinsų ar tamprių. Nebijokite žaisti deriniais ir atrasti suknelės prisitaikymo būdus.

Užsukite pasimatuoti, pajausti ir patirti. O jei neturite galimybių aplankyti mūsų fizinėse parduotuvėse, atminkit, jog pristatymas ir grąžinimas – nemokamas OMNIVA paštomatais.

Gražių akimirkų!

Atgal