Šeimos sukurti drabužiai šeimai

Mes esame

Happeak – šeimos vertybes puoselėjantis prekės ženklas, kuriantis kūno judesius išlaisvinančius ir tvarius drabužius. Mūsų istorija prasidėjo prieš daugiau nei 10 metų, iš meilės ir noro kurti šeimą. Kokia mūsų šeima? – visokia! Mes augame ir auginame, tobulėjame ir keičiamės, vienus šeimos narius paleidžiame, kitus – įsileidžiame. Happeak ne tik “jis” ir “ji”, Happeak daugiau negu “mes“!

Mūsų drabužiai – patogūs liesti, malonūs apsikabinti. Gamyboje naudojame tik aukščiausius standartus atitinkančias medžiagas, todėl galime užtikrinti gaminių kokybę. Mėgstam ir eksperimentuoti, tačiau prisiimame atsakomybę, jei eksperimentas nepavyksta 🙂

Visiems šeimos nariams

Dideliems ir mažiems – visiems! Sakome – „taip“ atsakingam vartojimui, todėl Happeak stengiasi kurti tokius modelius, kurie „augtų kartu“. Matome, kaip mūsų gaminiai keliauja iš kartos į kartą, bei gėrimės seno rūbo virsmu nauju. Kai kelnės atgimsta į šortus, o sena išaugta kepurė puikiai tinka broliui ar sesei, žinome, jog judame teisingu keliu.

Universalumas – dar vienas Happeak išskirtinumas. Neatsiribojame amžiumi, lytimi ar griežtu rūbų skirstymu. Kuriame taip, kad vienas gaminys būtų mylimas kiekvieno šeimos nario. Vienas džemperis visiems – mamai, tėčiui ir net vaikams. Kodėl gi ne?! – juk mažiau yra daugiau <3

Nepamirštame ir pritaikomumo. Jūsų vaizduotė laki? – puiku! Mūsų lentynose rasite daug būdų, kaip ją lavinti. Čia skaros virsta liemenėmis, bei puikiai tinka poguliui prie jūros. Čia marškiniai tampa suknelėmis, o džemperis puikiai pakeičia paltą.

daugiau nei apranga

aukščiausios kokybės ekologiškos medžiagos

Drabužiai visai
šeimai

Pagaminta su meile lietuvoje

Malonūs liesti, patogūs apsikabinti

malonūs liesti, patogūs apsikabinti