Pirkimas

Pirkti prekes “Happeak“ internetinėje parduotuvėlėje yra visai paprasta! Išsirinkite Jums patinkančią prekę, pasirinkite reikiamą dydį ir norimą pirkti kiekį bei spauskite „Įdėti į krepšelį“.

Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą aprašymą – medžiagą, iš kurios gaminys pagamintas, priežiūros reikalavimus, bei drabužio dydžių lentelę. Jeigu Jums reikia daugiau informacijos, būtinai rašykite info@happeak.eu arba skambinkite mums tel. 861006222

Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, keliaujate į “Prekių krepšelį”. Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „Trinti“. Jei viskas gerai, spaudžiate “Prisijungti ir pirkti” (jei perkate ne pirmą kartą) arba “Pirkti” (jei darote tai pirmą kartą ir nenorite registruotis), žinoma prieš tai įvedę visą reikalingą informaciją apie save (kurią mes saugosime didžiausioje paslaptyje).

Registruojantis Jums reiks nurodyti savo kontaktinius duomenis, bei prisijungimo informaciją. Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ (o jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), keliaujate į “Apmokėjimo būdo” puslapį. Čia išsirinksite, kaip norėsite apmokėti už prekes: pavedimu, per el. bankininkystės sistemą, PayPal ar grynaisiais.