Pirkimas

Pirkti prekes “Happeak“ internetinėje parduotuvėlėje yra visai paprasta! Išsirinkite Jums patinkančią prekę, pasirinkite reikiamą dydį ir norimą pirkti kiekį bei spauskite „Įdėti į krepšelį“.

Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą aprašymą – medžiagą, iš kurios gaminys pagamintas, priežiūros reikalavimus, bei drabužio išmatavimus. Jei reikia daugiau informacijos, būtinai rašykite orders@happeak.eu arba skambinkite mums tel. 861006222

Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, keliaujate į „Prekių krepšelį“. Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „Trinti“. Jei viskas gerai, spaudžiate „Prisijungti ir pirkti“ (jei perkate ne pirmą kartą) arba „Užsiregistruoti ir pirkti“ (jei darote tai pirmą kartą), žinoma prieš tai įvedę visą reikalingą informaciją apie save (kurią mes saugosime didžiausioje paslaptyje).

Registruojantis Jums reiks nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, miestą, pašto kodą (jį galite sužinoti adresu http://www.post.lt/lt/?id=316 ), telefoną, el.pašto adresą, slaptažodį. Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ (o jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), keliaujate į „Apmokėjimo būdo“ puslapį. Čia išsirinksite, kaip norėsite apmokėti už prekes: pavedimu, per el. bankininkystės sistemą, PayPal ar grynaisiais.