Prekių keitimas arba grąžinimas

Jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti/pakeisti per 30 kalendorinių dienų. Tokiu atveju, prekė turi būti nenešiota ir nesugadinta. Siunčiant ją mums – nurodykite užsakymo numerį ir parašykite, kodėl prekę norite grąžinti arba į ką norite keisti. Visas prekes galite nemokamai grąžinti per OMNIVA paštomatus.

Kaip nemokamai grąžinti prekes?
1. Užpildykite prekių grąžinimų formą. Ją rasite: ČIA.
2. Supakuokite grąžinamą prekę/prekes ir įdėkite į OMNIVA paštomatą.
3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 darbo dienų nuo tada, kai prekės pristatomos į Happeak parduotuvę.

Grąžinimas NEMOKAMAS.
Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.

Prekės atsisakyti galite net ir tada, jei užsakymas dar net nėra suruoštas. Tokiu atveju rašykite info@happeak.eu arba skambinkite 861006222
Mes užsakymą atšauksime ir grąžinsime pinigus, jei jau spėjote apmokėti (:

Jeigu gavote nekokybišką ar kelionės metu pažeistą prekę, kreipkitės į Happeak komandą ir mes padėsime surasti Jums tinkamiausią sprendimą. Jūs nuspręsite ar prekę reiktų pataisyti, pakeisti prekę tokia pačia kokybiška preke, pakeisti kita preke ar grąžinti pinigus. 

Taip pat prekes galite grąžinti ir kitu – Jums patogiu būdu, tačiau tuomet klientas pats apmoka prekių siuntimo išlaidas. 


Grąžinimo adresas

Happeak / PC Europa
Konstitucijos pr.7a
Vilnius 09308
Lithuania


Grąžinimas parduotuvėje

Prekes galite grąžinti visose Happeak parduotuvėse Lietuvoje. Parduotuvių sąrašą rasite čia.


Pinigų grąžinimas

Mes įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 14 dienų, nuo to momento, kai gausime prekę/prekes. Pinigus grąžinsime pavedimu į sąskaitą, iš kurios apmokėjote arba į Jūsų nurodytą sąskaitą, jei mokėjote kitu būdu.


Daugiau informacijos

Jeigu kyla neaiškumų dėl įsigytos prekės grąžinimo, daugiau informacijos galite rasti adresu https://www.vartotojucentras.lt/straipsnis_ist.php?ist=25.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/