#STANDWITHUKRAINE

PAVASARIS ŠIEMET KITOKS

#STANDWITHUKRAINE

Savo pavasario kolekciją planavome ir siuvome kur kas iš anksčiau, ir ta ryškiai mėlyna spalva tuomet atrodė tokia viltinga, atnešanti gerą nuotaiką sniegui nutirpus..

Šiandien, ta ryškiai mėlyna spalva įgauna visai kitokį atspalvį. Spaudžia širdį, bet teikia daug vilties. Jau praėjo daugiau nei mėnesis, mes visi parodėme, kokie galime būti susitelkę ir kaip galime padėti. 

NESUSTOKIM!

Yra daugybė iniciatyvų, daugybė būdų, kaip kiekvienas galime padėti. Mes norime tikėti, kad kartu – mes įveiksime šias negandas ir visais įmanomais būdais padėsime tiems, kam to labiausiai reikia. 

  • VšĮ „Mėlyna ir geltona“– nevyriausybinė organizacija, nuo 2014 metų, remianti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius.

Per pirmą savaitę ši organizacija surinko rekordinę paramos sumą, TAČIAU, nepamirškime, kad turime nesustoti. 

https://www.blue-yellow.lt/

  • Kviečiame palaikyti asociaciją LYGIAI

Asociacija „Lygiai“ taipogi prisideda prie humanitarinės pagalbos Ukrainai.

Dauguma Ukrainos pabėgėlių šiuo metu yra moterys ir vaikai. Žinome, kad tokiomis aplinkybėmis moterys yra ypač pažeidžiama grupė. Norėtume, kad nei vienai moteriai, bėgančiai nuo karo, netektų bėgti nuo kitokių nelaimių ar pasikėsinimų.

  • Kviečiame palaikyti Ukrainos vaikų liniją „LA STRADA“

Vien pirmąją Putino atakos Ukrainoje dieną „La Strada“ gavo daugiau nei 200 vaikų žinučių iš įvairių šalies regionų. Jie bijo sprogimų ir apšaudymų. Jie bijo, kad bus nužudyti. Šioje dramatiškoje situacijoje Ukrainos Vaikų linijos konsultantai deda visas pastangas, kad paremtų vaikus, taip pat „La Strada“ teikia psichologinę pagalbą ir savo darbuotojams, konsultantams.

• Internetinė svetainė: https://la-strada.org.ua/

PAREMTI GALITE ČIA: https://api.fondy.eu/api/checkout?button=rofzpi6gst6ixlqoxmvad3u8qkl7wlt8

  • GELBĖKIT VAIKUS organizacija renka finansinę pagalbą Ukrainoje likusiems vaikams ir nėščiosioms. Galite skirti vienkartinę ar nuolatinę paramą kas mėnesį. Pasirinkite tinkančią finansinės paramos sumą (5, 10, 20 ar 40 Eur) arba įrašykite kitą sumą, kurią galite skirti.

PAREMTI GALITE ČIA: https://gelbekitvaikus.lt/

  • Jeigu norite padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams – turite laisvą namą, butą ar kambarį, pildykite anketą ir suteikite laikinus namus nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams.

STIPRŪS KARTU puslapis: https://stipruskartu.lt/?mc_cid=71a5cd3a11&mc_eid=UNIQID

Ir dar – nepamirškime patys saves.
Saugokime savo sveikatą ir psichologinę savijautą. Dabar labai svarbu išlikti ramiems, kuo mažiau streso sukelti savo vaikams, išlaikyti šiltus ir palaikančius santykius su savo artimaisiais.

Ką galime padaryti geriausio šiuo metu – prisidėti taip, kaip galime ir dirbti savo darbą. Dar geriau, dar našiau, dar nuoširdžiau.


Pabaigai – pasitikėkime vieni kitais – susitelkime – ir Слава Україні!🇺🇦

Atgal