Lavinamosios kortelės „Skaičiai ir spalvos“

22,00

Dydis

Kiekis:
Atsiprašome, prekės šiuo metu neturime
Apie

Susipažinkite su spalvomis bei skaičiais, žaiskite ir mokykitės. Korteles patogu visuomet turėti su savimi tiek namuose, tiek kelionėse, įvairiose aplinkose atrandant skirtingus būdus su jomis draugauti. Suraskite kiekvienos kortelės porą pagal spalvas arba skaičius: skaitmuo = taškelių kiekis. Atraskite spalvas ir atspalvius jūsų aplinkoje. Lavinamas pastabumas, reakcija, mąstymas, skaičiavimas, dėmesio koncentracija ir įvairūs kiti įgūdžiai.

Ką galima su jomis nuveikti:

– atrasti spalvas ir jas surūšiuoti
– mokytis skaičiuoti bei pažinti skaitmenis
– traukti kortelę ir išvardyti tos spalvos daiktus esančius aplink
– surinkti tiek žaisliukų, kiek kortelėje taškelių
– surasti skaičių ir spalvų poras
– surinkti bei surūšiuoti namuose esančius žaisliukus prie atitinkančių spalvą kortelių
Ir kiti jūsų atrasti žaidimų variantai..

Ką gausite su šiuo žaidimu:

20 tvirto kartono kortelių apvalintais kampais ir daug galimybių jomis žaisti: 10 kortelių vienoje pusėje – skaičiai, kitoje spalvos, kitos 10 kortelių vienoje pusėje turi taškelius, kurių kiekis sutampa su skaičiumi ant kitos tos pačios spalvos kortelės. Mielą medžiaginį maišelį su raišteliu kortelėms laikyti ir patogiai keliauti kartu. Kortelių dydis: 9×9 cm.
+DOVANA mikrostruktūriniai daugkartiniai lipdukai prilimpantys be klijų ir naudojami daug kartų. Jie limpa prie lygių ir glotnių paviršių: stiklo, plastiko, metalo ir kt. Apsivėlus dulkėmis, tereikia nuvalyti drėgna šluoste ir galima vėl naudoti. Jais galima paįvairinti žaidimą, klijuoti ant kortelių ar kitų paviršių.

Žaidimas skirtas įvairaus amžiaus vaikams, pagal individualius gebėjimus bei poreikius.
Pagaminta su meile, Lietuvoje!

SVARBURekomenduojama žaisti su suaugusiųjų priežiūra, ypatingai vaikams iki 3 metų. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali būti nukąstos ar kitaip atsiskirti, vaikas gali užspringti arba įkvėpti. Kortelės pagamintos iš tvirto kartono, tačiau jis paveikus drėgmei ir fizinei jėgai. Žaiskite smagiai, bet visuomet atsargiai!

Gamintojas
Twinstory
Derinti su
Lavinamosios kortelės – atminties žaidimas „Formos“
21,00
Kūrybinis rinkinys “Dekoratyvios girliandos”
11,00
Kūrybinis rinkinys „Princesės”
11,00
BS žaidimas BIG POLES
19,00