Japoniškas konstruktorius LaQ „Sweet Collection Forest Friends“

38,00

Dydis

Kiekis:
Atsiprašome, prekės šiuo metu neturime
Apie

LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis veiklomis, sužinoti naujų dalykų apie mus supantį pasaulį, žaisti pasakojamąsias istorijas ir lavinti jų vaizduotę bei kūrybiškumą. .

Ypač jauki LaQ Sweet Collection konstruktorių serija – tiesiog tobuli konstruktoriai mergaitėms, kurioms patinka mieli gyvūnėliai, smagūs žaidimai ir kūryba. Forest Friends rinkinyje galima atrasti daugybę įvairiausių idėjų, kaip susikurti savo pasakų pasaulį. Su miško gyventojais galėsite išbandyti smagią čiuožynę, žaisti slėpynių medžio namelyje ar surengti iškylą pievelėje.

Rinkinys priklauso LaQ serijai Sweet Collection. Kituose šios serijos rinkiniuose rasite įvairių modelių schemų. Pagal jas galėsite susikurti tiek 2D, tiek 3D erdvinių figūrėlių.

Rinkinio detalių pakaks ir saviems vidutinio dydžio modeliams kurti bei konstruoti. LaQ konstravimas lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti. Rinkinio detalių užteks ilgam, nes LaQ modeliai lengvai konstruojami ir išardomi. Detales patogu nešiotis kartu su savimi, susidėjus jas į mėgiamą dėžutę ir vaikui davus konstruoti netikėtose situacijose, pavyzdžiui, kai tenka ilgėliau keliauti atomobiliu.

Šie nepriekaištingos kokybės japoniški LaQ konstruktoriai atvers Jūsų vaikui visiškai kitokį žaislų pasaulį!

Rekomenduojamas amžius: 5+ metai.

Sudėtis
Plastikas
Gamintojas
LaQ
Derinti su
Žiogo kelnės
19,00
Apli Kids SKAIČIŲ 3D dėlionė su lipdukų žaidimu
9,00
Apli Kids XL dėlionė PASAULIO ŽEMĖLAPIS
14,00
Apli Kids lipdukų žaidimas „Tigras”
16,00
Zuikio kelnės
33,00
Jaukus džemperis
49,00
Žiogo kelnės
19,00
BS aktyvus žaidimas – Skraidantis diskas
16,00
Žaidimas „Wobble Run“
19,00
Loginis stalo žaidimas „Gridblock“
25,00
Jixelz 1500 detalių dėlionė – Povandeninis pasaulis
16,00
Japoniškas konstruktorius LaQ „Bonus Set 18“
100,00